Żadnych zasad - Brad Thor

Żadnych zasad

By Brad Thor

  • Release Date: 2018-04-17
  • Genre: Mysteries & Thrillers
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)

Read Żadnych zasad by Brad Thor book description and reviews

Żadnych zasad Brad Thor

Autor bestsellerów z listy New York Timesa, Brad Thor, prezentuje najdoskonalszy ze swoich thrillerów – sensacyjny majstersztyk, który nie zwalnia tempa ani na chwilę!
W jednej z najpotężniejszych organizacji świata ukryty jest tajny departament o niszczycielskich zapędach. Jej członkowie uchodzą za elitę, posiadają niewiarygodne możliwości i są nietykalni.
Jednak kiedy do Waszyngtonu trafia czterosekundowy fragment wideo z przerażającym nagraniem z drugiego końca świata, machina zaczyna pracować i agent sekcji antyterrorystycznej, Scot Harvath, otrzymuje najniebezpieczniejsze zadanie w swojej karierze.
To co miało być przysługą przeobraża się w serię osobistych dramatów o globalnym zasięgu, które rozgrywają się na tle niewiarygodnych intryg, politycznych rozgrywek i najmroczniejszych tajemnic szpiegowskiego podziemia.
Wartka fabuła, wyraziście zarysowane postaci i zapierające dech zwroty akcji świadczą o tym, że Brad Thor nie tylko jest w szczytowej formie, ale jest mistrzem gatunku.

Żadnych zasad by Brad Thor eBOOK; Żadnych zasad ePUB; Żadnych zasad read online; Żadnych zasad online; Żadnych zasad read epub; Żadnych zasad Brad Thor epub; Żadnych zasad Audiobook; Brad Thor; Mysteries & Thrillers books.

Post your review here